4 COMUNITY
Bun venit!!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Resetarea stafului :D

In jos 
AutorMesaj
ThearBoys
Administrator

MesajSubiect: Resetarea stafului :D   Dum Iul 04, 2010 7:19 pm

Se va reseta staful intro zi Very Happy Cativa au Mod si nu pre fac nimik Very Happy pe forum nu dau exemple Very Happy spun un exemplu 4metin sa nu credeti ca am ceva cu el la cereri adiminstratori scrie helper mod si admin si la admin scrie 100 de measaje sa aiva si am deschis eu cu blackghost sa resetam staful Smile Very Happy
astp comm Very Happy pareri si cred ca nimeni na citiit regulamentu Very Happy si la cereri de admin acolo Very Happy deci e clar Neutral
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
xBlackGhostx
Administrator

MesajSubiect: Nu se va da reset la Forum   Dum Iul 04, 2010 8:11 pm

XbossX nu mai arunca zvonuri ca nu se va da niki un reset.Daca cineva nu participa pe forum i se v-a lua dreptul de administrator.Voi face o categorie cu Reclamatii si daca cineva incalca regulile il postati acolo cu motivul pentru care nu vreti sa mai participe si il dam afara.

Va Multumesc
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://4-metin.forumz.ro
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Resetarea stafului :D   Dum Iul 04, 2010 8:27 pm

spun un exemplu 4metin sa nu credeti ca am ceva cu el la cereri adiminstratori scrie helper mod si admin si la admin scrie 100 de measaje

nu inteleg aici
Sus In jos
ThearBoys
Administrator

MesajSubiect: Re: Resetarea stafului :D   Mar Iul 06, 2010 5:59 pm

T.C topic inchis
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Resetarea stafului :D   

Sus In jos

Resetarea stafului :D